جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان فارس(آزمایشی)

city
   
 
  • مهندس فریبرز رضازاده سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس شد.

   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس منصوب شد

   مهندس فریبرز رضازاده سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس شد.

   مهندس فریبرز رضازاده سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس شد.

   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس منصوب شد

   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس منصوب شد

   مهندس فریبرز رضازاده سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس شد.

   طی حکمی از سوی دکتر سید شریف حسینی، قائم مقام وزیر در امور مجلس و معاون حقوقی مجلس و امور استانها، مهندس فریبرز رضا زاده به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس منصوب شد.

   در بخشی از این حکم آمده است : انجام وظایف بر اساس تکالیف ابلاغی ، برنامه ریزی و طراحی شیوه های روزآمد ، بهره گیری از توان علمی و تخصصی نیروی انسانی ، سازماندهی امکانات و ظرفیت های موجود ، تعامل و همکاری مناسب با دستگاههای حاکمیتی و اجرایی استان و تشکلهای تخصصی غیر دولتی و مردم نهاد ،‌ ارتقای تولید صادرات محور با هدف افزایش توان ارز آوری ، مورد تاکید می باشد .

   سید شریف حسینی در این حکم تاکید کرده است : انتظار دارم با تکیه بر اصول قانون مداری ، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی ، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و با برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیم اصولی و بهنگام در جهت ایفای وظایف اقدام نمایید .

   گفتنی است : مهندس فریبرز رضا زاده در سابقه کاری خود کارشناس صنایع ، رییس اداره تولید ، بهره وری و طرح برنامه رییس ادراه آموزش و فنآوری و پشتیبانی منابع انسانی و معاونت امور صنایع در سازمان صنایع و معادن سابق و سازمان صنعت ، معدن و تجارت و جانشینی رییس سازمان را در کارنامه خود دارد.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به تعامل با تشکل های مردمی مرتبط با سازمان صنعت ، معدن و تجارت جهت توسعه همه جانبه گفت: فعالیت تخصصی تشکلهای بخش خصوصی در حوزه های مختلف صنعتی ، معدنی و تجاری همچنین همراهی ، همکاری و تعامل با این مجموعه های مهم که بخش اعظم اقتصاد استان را در بر دارند تعامل و همکاری همه جانبه مسئولان و حتی بخش خصوصی را می طلبد.

   مهندس رضا زاده افزود : فارس در عرصه صنعت و معدن و تجارت نیز از نظر رتبه بندی جزو استانهای مطرح کشور است و در بعضی موارد بسیار ممتاز است و قطعا با تلاش بیشتر به یکی از مطرح ترین استانهای صنعتی کشور تبدیل شود.

   رضا زاده در خصوص بخش تجارت و صادرات گفت : پیشینه و قدمت تاریخی تجارت خارجی استان و وجود روابط قوی تجاری و قومی بازرگانان فارس با سایر کشورهای جهان، قابلیت توسعه صادرات استان است، که ضرورت دارد از توانمندیها ، ظرفیتها ، پتانسیل ها ومزیت های این حوزه مهم واساسی بهره کافی را ببریم .

   وی با اشاره به نزدیکی استان به منطقه خلیج فارس و کشورهای حاشیه آن اضافه کرد : جهت نیل به اهداف چشم انداز توسعه صادراتی ایجاد زیرساخت های صادراتی همچون پایانه های صادراتی، امکانات و ظرفیت نگهداری کالا و کارگو سنتر حمل هوایی کالا و ... را توجیه پذیر می سازد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,339,824
تعداد بازدید امروز : 216
آخرین به روزرسانی : 09:49  1397/12/29