جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان فارس(آزمایشی)

city
   
 
  • شهرستان فسا

   آغاز طرح نوروزی نظارت بر واحدهای صنفی فسا

   آغاز طرح نوروزی نظارت بر واحدهای صنفی فسا

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فسا از آغاز اجرای طرح تشدید نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان ویژه نوروز 98 خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فسا طرح تشدید نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی شهرستان فسا ویژه نوروز از یکم بهمن‌‌ماه آغاز شده است،

   مجید کشاورز رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت اظهار داشت: این طرح همزمان با سراسر کشور آغاز شده و تا 15 فروردین‌ماه 98 ادامه خواهد داشت.

   کشاورز خاطرنشان کرد: نظارت بر بازار پوشاک، کفش، آجیل و شیرینی‌جات، میوه و تره‌بار و کالاهای اساسی شامل برنج و روغن، گوشت قرمز و سفید، تخم‌مرغ، قند و شکر و غیره در این ایام تشدید می‌شود.

   وی با بیان اینکه این طرح با هدف ایجاد آرامش روانی در جامعه و جلوگیری از هرگونه افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات در ایام پایانی سال انجام می‌شود، عنوان کرد: همه واحدهای صنفی موظف به نصب برچسب قیمت بر روی کالاهای خود هستند.

   کشاورز افزود درروزهای پایانی سال تقاضای مردم برای برخی کالاها افزایش می‌یابد به همین دلیل بازرسان صنعت، معدن و تجارت برای جلوگیری از سودجویی برخی افراد طرح ویژه نظارت بر بازار را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

   وی گفت: در اجرای این طرح بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه‌ها ضمن آموزش ناظران از واحدهای خرده‌فروشی سطح شهرستان نیز بازرسی کرده‌اند و موارد اعلامی در دستور کار بازرسان اتاق اصناف شهرستان گرفته است .

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فسا از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف با سامانه 124 در ارتباط باشند.

   روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,412,194
تعداد بازدید امروز : 1,870
آخرین به روزرسانی : 14:18  1398/02/02