جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان فارس(آزمایشی)

city
   
 
  • پرداخت تسهیلات بانکی با سود پایین،اعتبار خریدار در قالب پرداخت تسهیلات بانک های ایران به خریداران خارجی ،یارانه تسهیلات بانکی،کمک بلاعوض برای ایجاد مرکز تجاری و شرکت در نمایشگاه های خارجی، جایزه صادراتی نیم تا 3 درصدی و همچنین یارانه حمل کالا می شود.

   رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت از ابلاغ مشوق های جدید صادراتی خبر داد.

   پرداخت تسهیلات بانکی با سود پایین،اعتبار خریدار در قالب پرداخت تسهیلات بانک های ایران به خریداران خارجی ،یارانه تسهیلات بانکی،کمک بلاعوض برای ایجاد مرکز تجاری و شرکت در نمایشگاه های خارجی، جایزه صادراتی نیم تا 3 درصدی و همچنین یارانه حمل کالا می شود.

   پرداخت تسهیلات بانکی با سود پایین،اعتبار خریدار در قالب پرداخت تسهیلات بانک های ایران به خریداران خارجی ،یارانه تسهیلات بانکی،کمک بلاعوض برای ایجاد مرکز تجاری و شرکت در نمایشگاه های خارجی، جایزه صادراتی نیم تا 3 درصدی و همچنین یارانه حمل کالا می شود.


   وی در توضیح بیشتر گفت: سایت حمایتی دولت بر اساس مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در چند بخش شامل حال صادر کنندگان می شود که در گام نخست،ایجاد فرصت برای استفاده از تسهیلات 22 هزار میلیارد ریالی صندوق توسعه ملی با مشارکت 3 بانک و با نرخ پایین می باشد.بر این اساس منابع 22 هزار میلیارد ریالی صندوق توسعه ملی با نرخ سود 11 درصد با منایع 22 هزار میلیارد ریالی 3 بانک صنعت و معدن،توسعه صادارت و کشاورزی با نرخ 18 درصدی ادغام شده و 44 هزاز میلیارد ریال تسهیلات با نرخ سود 14 و نیم درصدی در اختیار صادرکنندگان قرار می گیرد و چنانچه صادرکنندگان اقدام به گرفتن وثیقه از صندوق ضمانت صادرات برای تسهیلات مذکور نمایند،نرخ سود وام بانکی آن ها 2 درصد کمتر شده و به 12و نیم درصد کاهش خواهد یافت.

   رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت از ابلاغ مشوق های جدید صادراتی خبر داد.
   سید رضا ساداتی  رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت از ابلاغ مشوق های جدید صادراتی خبر داد.
   سید رضا ساداتی  اظهار داشت: این فرصت شامل پرداخت تسهیلات بانکی با سود پایین،اعتبار خریدار در قالب پرداخت تسهیلات بانک های ایران به خریداران خارجی ،یارانه تسهیلات بانکی،کمک بلاعوض برای ایجاد مرکز تجاری و شرکت در نمایشگاه های خارجی، جایزه صادراتی نیم تا 3 درصدی و همچنین یارانه حمل کالا می شود.
   وی در توضیح بیشتر گفت: سایت حمایتی دولت بر اساس مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در چند بخش شامل حال صادر کنندگان می شود که در گام نخست،ایجاد فرصت برای استفاده از تسهیلات 22 هزار میلیارد ریالی صندوق توسعه ملی با مشارکت 3 بانک و با نرخ پایین می باشد.بر این اساس منابع 22 هزار میلیارد ریالی صندوق توسعه ملی با نرخ سود 11 درصد با منایع 22 هزار میلیارد ریالی 3 بانک صنعت و معدن،توسعه صادارت و کشاورزی با نرخ 18 درصدی ادغام شده و 44 هزاز میلیارد  ریال تسهیلات با نرخ سود 14 و نیم درصدی در اختیار صادرکنندگان قرار می گیرد و چنانچه صادرکنندگان اقدام به گرفتن وثیقه از صندوق ضمانت صادرات برای تسهیلات مذکور نمایند،نرخ سود وام بانکی آن ها 2 درصد کمتر شده و به 12و نیم درصد کاهش خواهد یافت.
   رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت فارس بیان داشت: به اشخاص حقیقی و حقوقی که در نمایشگاه های معتبر خارجی شرکت کرده با هدف بازاریابی غرفه ایجاد کند تا سقف 200 میلیون ریال یارانه پرداخت می شود.این تسهیلات شامل آن دسته از صادرکنندگان فارس می شود که مشتری یکی از 3 بانک صنعت و معدن،توسعه صادارت و کشاورزی باشند و یا اطلاعات آن ها در بانک اطلاعاتی صادر کنندگان فارس موجود باشد.
   وی یادرآور شد: تا قبل از ادغام تسهیلات بانک ها در  تسهیلات صندوق توسعه ملی، 360 میلیارد ریال تسهیلات با نرخ 11 درصد به صادر کنندگان استان فارس پرداخت شد.
   ساداتی به دیگر مشوق های صادراتی اشاره کرد و گفت: پرداخت 2  تا 6 درصدی یارانه سود تسهیلات بانکی از دیگر مشوق های صادراتی است که برای آن 1000 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است که پرداخت این یارانه در گرو تسویه وام توسط صادر کنندگان است.
   وی در پایان از صادر کنندگان استان درخواست کرد که از فرصت های کم نظیر اعلام شده  برای صادرات محصولات تولیدی فارس بهره ببرند.  

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,713,381
تعداد بازدید امروز : 479
آخرین به روزرسانی : 09:02  1397/04/25
Page created in 2.7268509864807 seconds.
memoryUsage : 44941Kb