جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان فارس(آزمایشی)

city
   
 
  • دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهداء همکار سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس

   به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای حفظ ارزش های دفاع مقدس

   دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهداء همکار سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس

   دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهداء همکار سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس

   به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت ، دکتر همتی رئیس صنعت ، معدن و تجارت استان فارس به اتفاق معاونین و تنی چند از کارشناسان واعضاء شورای بسیج سازمان از خانواده های معظم شهدا وجانباز همکار ازجمله حمدالله رزمی ، معینی و بشارت نیا برادران شهید عین الله رزمی ،علی قلی معینی و حسین باروتی دیدار و ضمن بررسی مشکلات خانواده شهدا همکار با اهدا لوح سپاس وهدایا از این خانواده های معظم تجلیل وتقدیر بعمل آمد .

   به مناسبت هفته  دفاع مقدس و در راستای حفظ ارزش های دفاع مقدس:
   دیدار و سرکشی از خانواده های  معظم شهداء همکار سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس
   به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت ،  دکتر همتی رئیس صنعت ، معدن و تجارت استان فارس  به اتفاق معاونین و تنی چند از کارشناسان  واعضاء  شورای بسیج سازمان از خانواده های  معظم شهدا  وجانباز همکار ازجمله حمدالله  رزمی ، معینی  و بشارت نیا برادران شهید عین الله رزمی ،علی  قلی معینی و حسین باروتی  دیدار و ضمن بررسی مشکلات خانواده  شهدا همکار با اهدا لوح  سپاس وهدایا از این خانواده های معظم تجلیل وتقدیر بعمل آمد  .
    دکتر همتی  گفت : مسیر ، گفتار  واهداف عالی شهدا درپی به  تعالی و اوج رسیدن انسان وپیشرفت روز افزون کشور می باشد لذا زنده نگه داشتن یاد و خاطره  شهدا و تجلیل و قدردانی از دلاورمردیهای  ایثارگران  باعث تداوم مسیر  انقلاب  اسلامی  و آشنایی جوانان این مرزوبوم  بر راه درست شهدا وایثارگران می شود.
   همتی افزود: جامعه ی که در آن  فرهنگ ایثار و شهادت در اعماق قلب و دل افراد  نفوذ کرده باشد آن جامعه ایستایی و رکود فرهنگی ندارد و همواره در مسیر رشد و تعالی حرکت می کند.
   وی اضافه کرد : دیدار وسرکشی وشنیدن حرف دل خانواده شهدای عزیز وظیفه ماست لذا ضرورت دارد؛  تا به پاس زحمات وجانفشانی ها ورشادتهای ایثارگران سخن عزیزان را شنیده وبا شعف وشوق مسایل ومشکلات آنها را تا حصول نتیجه پی گیری نماییم.
     همتی اظهار داشت : کار ، تلاش ، تولید ، صادرات و سرمایه گذاری جهت  رشد و توسعه فعالیتهای اقتصادی  درسطح ملی واستانی  موجبات رضایت شهدا  ، ایثارگران  وخانواده این عزیزان  را فراهم نموده  وکشور را در مسیر تعالی  وپیشرفت قرار می دهد واین  یکی از اهدفی است  که شهدا دنبال می نمودند .
   در ادامه مهدی حسنی فرمانده پایگاه مقاومت سازمان گفت : در دیدار با خانواده معظم شهدا  وایثارگران عزیز روحیه وتوان ونیز درس  میگیریم   تا درادامه راه و کارد رسازمان بهتر وبیشتر از گذشته پاسخگوی ارباب رجوع باشیم.
    حسنی افزود : درمکتب شهدا درس آموختن،  مسیر را برای توسعه وپیشرفت در همه ابعاد زندگی فردی واجتماعی  فراهم می نماید تا برای تعالی ورشد وتوسعه همه جانبه کشورعزیزمان ایران سر افراز،  گامهای  بهتر وبیشتری برداریم.
   وی اضافه کرد : دیدار با همکاران خانواده شهدا ، کمترین کار ممکن است که سازمان واعضاء شورای بسیج انجام میدهند انشالله که مورد قبول خانواده معظم شهدا و مورد رضایت حق تعالی قرار گیرد.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,713,345
تعداد بازدید امروز : 443
آخرین به روزرسانی : 08:55  1397/04/25
Page created in 2.2866849899292 seconds.
memoryUsage : 44796Kb